Extra silný 15x15x5mm neodymový magnet obdelníkový
Kód: BI013NSouvisející produkty
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm
Skladem
(>50 ks)
9 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 15 x 15 x 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 8,44 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 5,1 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 5,1 kg |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 15 mm |
| Šířka | 15 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 5-6 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
