Extra silný neodymový magnet kruhový 12x4mm
Kód: BI013F1Související produkty
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm
Skladem
(>50 ks)
39 Kč
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 12 mm, Výška 4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 3,4 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | cca 2,8 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 2,8 kg |
| Průměr | 12 mm |
| Výška | 4 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 2-3 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(45 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm
Skladem
(39 ks)
9 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm.
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
