Extra silný neodymový magnet kruhový 10x5mm
Kód: BI013E3Související produkty
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm
Skladem
(>50 ks)
39 Kč
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm
Skladem
(37 ks)
9 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 10 mm x 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 3 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 2,7 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 2,7 kg |
| Průměr | 10 mm |
| Výška | 5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 2-3 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
