Magnet 40x10x5mm / 2 otvory pro šroub 3,5mm
Kód: BI013TSouvisející produkty
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový
Skladem
(>50 ks)
9 Kč
Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 40 x 10 x 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 13 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N40 |
| Magnetická síla (kg) | 7,5 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | 2 × M3,5 (rozteč 20 mm) |
| Magnetická síla | 7,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 7-8 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
