Magnet kulatý 14x5mm / otvor pro šroub 4mm
Kód: BI013F2BSouvisející produkty
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kruh s prohlubní pro M4 |
| Rozměry | Ø 14/8-4 mm, Výška 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 5 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 3,6 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 3,6 kg |
| Průměr | 14 mm |
| Výška | 5 mm |
| Vnitřní průměr | 4 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 3-4 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm
Skladem
(>50 ks)
6 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
