Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Kód: BI013E1ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Magnet kulatý
Parametry
| Tvar | kruh |
| Rozměry | Ø 10/7-3,5 mm, Výška 3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,5 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 1,6 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1.6 kg |
| Průměr | 10 mm |
| Výška | 3 mm |
| Vnitřní průměr | 3,5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 1-2 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(>50 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
