Extra silný neodymový magnet kruhový 14x2mm
Kód: BI013F2Související produkty
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 14 mm, Výška 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 2,3 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 1,6 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1,6 kg |
| Průměr | 14 mm |
| Výška | 2 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 1-2 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(>50 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový
Skladem
(>50 ks)
9 Kč
Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm
Skladem
(>50 ks)
9 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
