Extra silný 10x10x4mm neodymový magnet čtvercový
Kód: BI013J1Související produkty
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm
Skladem
(>50 ks)
6 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm.
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(>50 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 10 x 10 x 4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 3 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | cca 2,7 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 2,7 kg |
| Výška | 4 mm |
| Délka | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 2-3 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(2 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
