Extra silný 5x5x2mm neodymový magnet čtvercový
Kód: BI013HSouvisející produkty
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm
Skladem
(39 ks)
9 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x1mm.
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Detailní popis produktu
Čtvercový magnet
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 5 x 5 x 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,38 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N45 |
| Magnetická síla (kg) | cca 650 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 0,65 kg |
| Výška | 2 mm |
| Délka | 5 mm |
| Šířka | 5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 0-1 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
| Položka byla vyprodána… | |
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(21 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(45 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
