Extra silný 10x10x2mm neodymový magnet čtvercový
Kód: BI013JSouvisející produkty
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm
Skladem
(>50 ks)
39 Kč
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 10 x 10 x 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,5 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N45 |
| Magnetická síla (kg) | 1,8 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1,8 kg |
| Výška | 2 mm |
| Délka | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 1-2 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x2mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>50 ks)
10 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
