Extra silný 20x20x10mm neodymový magnet obdelníkový
Kód: BI013RSouvisející produkty
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm
Skladem
(>50 ks)
60 Kč
Magnet kulatý 16x3,5mm / otvor pro šroub 4,5mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 20x20x10 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 30 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N45 |
| Magnetická síla (kg) | 13,7 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 13,7 kg |
| Výška | 10 mm |
| Délka | 20 mm |
| Šířka | 20 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 8 a více |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(2 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
