Extra silný 7x7x3mm neodymový magnet čtvercový
Kód: BI013H1ASouvisející produkty
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm
Skladem
(>50 ks)
6 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 7 x 7 x 3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,1 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 1,3 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1,3 kg |
| Výška | 3 mm |
| Délka | 7 mm |
| Šířka | 7 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 1-2 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
