Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm
Kód: BI012A2Související produkty
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(45 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Detailní popis produktu
Extra silný magnet.
Parametry
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 3 mm x Výška 2 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,11 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | cca 250 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 0,25 kg |
| Průměr | 3 mm |
| Výška | 2 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 0-1 |
| Tvar magnetu: | Kotouč |
| Položka byla vyprodána… | |
Magnet kulatý 8x6mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
24 Kč
Magnet kulatý 8x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(3 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
