Magnet 20x20x5mm / otvor pro šroub 4mm
Kód: BI013N2Související produkty
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(2 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm
Skladem
(>50 ks)
39 Kč
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm
Skladem
(>50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 6x2mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>50 ks)
10 Kč
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 20 x 20 x 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 14 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N40 |
| Magnetická síla (kg) | 7,5 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M4 |
| Magnetická síla | 7,5 kg |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 20 mm |
| Šířka | 20 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 7-8 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
