*Analogové servo BMS-622MG 51g/0,13s/10,6kg Blue Bird servo
Kód: BMS14Související produkty
Špičkové Profesionální Servo Tester Kingmax Servo TS-2 se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Digitální servo PDI-5521MG 55g/0,16s/20,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové servo PS-4503HB 45g/0,12s/4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo 357-LV 57g/0,18s/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové servo PS-5513MG 55g/0,16s/13,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo Corona DS329MG 32g/0,11s/4,5kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu

Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.
| Použití pro: | Letadla, Auta, Heli (EP / Gas Engine) 1/8, 1/10 Buggy / Truggy, Crawler |
| Tah při - 4.8V: | 9.1 kg-cm / 126 oz-in |
| Tah při - 6.0V: | 10.6 kg-cm / 147 oz-in |
| Rychlost při - 4.8V: | 0.15 sec / 60° |
| Rychlost při - 6.0V: | 0.13 sec / 60° |
| Provozní napětí: | 4.8V ~ 6.0V |
| Frekvence/ system | Analog |
| Kuličková ložiska: | Dual |
| Ozubení: | Kovové |
| Zubů na hřídeli: | 25 Teeth |
| Rozměry: | 40.5 x 20 x 42 mm / 1.59 x 0.79 x 1.65 in |
| Váha: | 51 ± 1 grams / 1.8 oz |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.051 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg), 11-20 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Blue Bird servo |
Kvalitní Digitální servo BLS-7014MG 70g/0,1s/14kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Analogové servo BMS-621MG 47g/0,1s/7,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Analogové servo PS-4806HB 48g/0,12s/6,3kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo
Špičkové Digitální servo KM7013MD 72,5g/0,1s/13,85kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Potřebujete Digitální servo PDI-6215MG 62g/0,16s/16kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální servo MG946R 50g/0,17s/13kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-4904HB 49g/0,06s/4,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo LF20MG 60g/0,16s/20kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
