*Digitální servo BLS-7014MG 70g/0,1s/14kg JX Servo
Kód: AJX095Související produkty
Servokabel FUT kroucený 0,15mm (1 metr)
Kvalitní Digitální servo CLS-7316MG 73g/0,12s/17kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Coreless servo.
Digitální servo 322-LV 57g/0,07s/10kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo KM5514MD 57,5g/0,09s/13,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Kvalitní Digitální servo PDI-7206MG 72g/0,048s/6,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Typ: | Digitální BLS-7014MG |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control System: | +Pulse Width Control |
| Pracovní frekven.ce: | 1520 μs / 330 Hz |
| Motor: | Brushles motor nejvyšší kvality |
| Napětí: | DC 4.8 ~ 6.0 V |
| Rychlost (4.8V): | 0.13 sec/60° |
| Rychlost (6V): | 0.1 sec/60° |
| Tah (4.8V): | 12,56 kg.cm |
| Tah (6V): | 14,07 kg.cm |
| Rozměry: | 40.5 x 20.5 x 36 mm |
| Hmotnost: | 70 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové ozubení |
| Ložis.ka: | 2BB (2xs kuličková ložis.ka) |
CNC hliníkový servo obal
Voděodolné servo






Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 11-20 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Analogové servo PS-5509MG 55g/0,13s/9,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-7007MG 70g/0,065s/5,1kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Digitální vodotěsné servo LW20MG 60g/0,16s/20kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo PDI-7222MG 72g/0,12s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Špičkové Analogové servo KM5520MA 55,6g/0,17s/20,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo BMS-621 43g/0,1s/7,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Kvalitní Digitální servo CLS-7306MG 73g/0,04s/6,7kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Coreless servo.
Digitální servo MG946R 50g/0,17s/13kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
