Analogové servo PS-4503HB 45g/0,12s/4kg JX Servo
Kód: AJX029Související produkty
1 127 Kč
–15 %
*Digitální servo CLS6308MG 63g/0,047s/7,68kg JX Servo
Skladem
(7 ks)
956 Kč
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Technické parametry:
| Servo: | Analogové PS-4503HB |
|---|---|
| Mrtvé pásmo: | 2 micro/sec |
| Control System: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekven.ce: | 1520 micro/s/300hz |
| Motor: | core motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC 4.8 ~ 6.0V |
| Rychlost (4.8V): |
0.15 sec/60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.12 sec/60° |
| Tah (4.8V): |
3.3 kg.cm |
| Tah (6.0V): |
4.0 kg.cm |
| Rozměry: | 40.5 x 20.3 x 38 mm |
| Hmotnost: | 45 g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | tvrzený plast |
| Ložisk.a: | 2BB - 2 kuličková |




Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| Ozubení: | Plastové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
386 Kč
–10 %
Servo pro S-bus Futaba přijímače SB3019 32g/0,06s/4kg Corona
Skladem
(7 ks)
347 Kč
1 348 Kč
–11 %
Digitální servo PDI-7222MG 72g/0,12s/22kg JX Servo
Skladem
(10 ks)
1 189 Kč
1 851 Kč
–15 %
*Digitální servo BLS-7007MG 70g/0,065s/5,1kg JX Servo
Skladem
(10 ks)
1 569 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
