Analogové servo BMS-621 43g/0,1s/7,2kg Blue Bird servo
Kód: BMS11Související produkty
1 127 Kč
–15 %
*Digitální servo CLS6308MG 63g/0,047s/7,68kg JX Servo
Skladem
(7 ks)
956 Kč
907 Kč
–15 %
*Digitální nízké servo PDI-4410MG 44g/0,09s/9,6kg JX Servo
Skladem
(3 ks)
769 Kč
Detailní popis produktu

Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.
| Použití pro: | Letadla, Auta, Heli (EP / Gas Engine) 1/8, 1/10 Buggy / Truggy |
| Tah při - 4.8V: | 6.4 kg-cm / 89 oz-in |
| Tah při - 6.0V: | 7.2 kg-cm / 100 oz-in |
| Rychlost při - 4.8V: | 0.13 sec / 60° |
| Rychlost při - 6.0V: | 0.10 sec / 60° |
| Provozní napětí: | 4.8V ~ 6.0V |
| Frekvence/ system | Analog |
| Kuličková ložiska: | Dual |
| Ozubení: | Plastové |
| Zubů na hřídeli: | 25 Teeth |
| Rozměry: | 40.5 x 20 x 38 mm / 1.59 x 0.79 x 1.5 in |
| Váha: | 43 ± 1 grams / 1.52 oz |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| Ozubení: | Plastové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Blue Bird servo |
386 Kč
–10 %
Servo pro S-bus Futaba přijímače SB3019 32g/0,06s/4kg Corona
Skladem
(7 ks)
347 Kč
1 503 Kč
–15 %
*Digitální servo BLS-6012MG 60g/0,103s/13,83kg JX Servo
Skladem
(2 ks)
1 275 Kč
1 677 Kč
–15 %
*Digitální servo CLS-7306MG 73g/0,04s/6,7kg JX Servo
Skladem
(5 ks)
1 422 Kč
1 254 Kč
–15 %
*Digitální servo PDI-7206MG 72g/0,048s/6,8kg JX Servo
Skladem
(2 ks)
1 064 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
