*Digitální servo CLS-7306MG 73g/0,04s/6,7kg JX Servo
Kód: AJX110Související produkty
Servokabel JR plochý 0,15mm (1 metr)
Špičkové Analogové servo KM5515MA 55,6g/0,16s/15,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Kvalitní Digitální servo BLS-7007MG 70g/0,065s/5,1kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Digitální servo BLS-6012MG 60g/0,103s/13,83kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - střídavý motor.
Digitální servo Corona DS319MG 34g/0,06s/4kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Typ: | Digitální CLS-7306MG - precizní servo vysoké kvality |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Pracovní frekven.ce: | 1520 micro/s/330 Hz |
| Motor: | coreless motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC 4.8 ~ 6 V |
| Rychlost (4.8V): | 0.06 sec/60° |
| Rychlost (6V): | 0.04 sec/60° |
| Tah (4.8V): | 5.7 kg.cm |
| Tah (6V): | 6.7 kg.cm |
| Rozměry: | 40,5 x 20,5 x 36 mm |
| Hmotnost: | 73 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové ozubení (pokoveno tvrdokovem) |
| Ložis.ka: | 2BB (kuličková ložis.ka) |
CNC hliníkový servo obal
Voděodolné servo
CNC - kovové servo páky 25T






Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,01-0,05 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Digitální servo PDI-5515MG 55g/0,16s/15,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-6121MG 61g/0,13s/21kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo
Špičkové Digitální servo KM7013MD 72,5g/0,1s/13,85kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Potřebujete Digitální servo PDI-6221MG 62g/0,16s/20kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální servo 357-LV 57g/0,18s/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo KM5521MD 57,5g/0,14s/21,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Špičkové Analogové servo KM5509MA 55,6g/0,13s/9,35kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo 8305TG 57g/0,06s/5,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 322-LV 57g/0,07s/10kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
