Digitální servo PDI-5515MG 55g/0,16s/15,5kg JX Servo
Kód: AJX042Související produkty
Potřebujete Digitální servo PDI-6121MG 61g/0,13s/21kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo
Analogové servo PS-5521MG 55g/0,16s/20kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo
Digitální servo Corona DS558MG 58g/0,2s/10kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 322-LV 57g/0,07s/10kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Technické parametry:
| Servo: | Digitální PDI-5515MG |
|---|---|
| Mrtvé pásmo: | 6 micro/sec |
| Control System: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.: | 1520micro/s / 300hz |
| Motor: | core motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC4.8~6.0V |
| Rychlost (4.8V): |
0.18 sec/60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.16 sec/60° |
| Tah (4.8V): |
14.3kg.cm |
| Tah (6.0V): |
15.5kg.cm |
| Rozměry: | 40,5x20,2x38mm |
| Hmotnost: | 55g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.a: | 2BB - 2 kuličková |




Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 11-20 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
| Položka byla vyprodána… | |
Analogové servo PS-4806HB 48g/0,12s/6,3kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Špičkové Analogové servo KM5509MA 55,6g/0,13s/9,35kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Kvalitní Digitální servo BLS-7014MG 70g/0,1s/14kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Digitální servo
Digitální servo BLS-6007MG 60g/0,065s/5,1kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - střídavý motor.
Analogové servo PS-5509MG 55g/0,13s/9,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo MG995 55g/0,18s/15kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-6110MG 61g/0,10s/11kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové servo 1201MG 56g/0,14s/13,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
