*Digitální servo BLS-7007MG 70g/0,065s/5,1kg JX Servo
Kód: AJX094Související produkty
Analogové servo PS-5521MG 55g/0,16s/20kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Analogové servo 1201MG 56g/0,14s/13,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Potřebujete Digitální servo PDI-6221MG 62g/0,16s/20kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální vodotěsné servo WH-40KG 82g/0,17s/40kg Power HD se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Typ: | Digitální BLS-7007MG |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control System: | +Pulse Width Control |
| Pracovní frekven.ce: | 760 μs / 560 Hz |
| Motor: | Brushles motor nejvyšší kvality |
| Napětí: | DC 4.8 ~ 6.0 V |
| Rychlost (4.8V): | 0.065 sec/60° |
| Rychlost (6V): | 0.083 sec/60° |
| Tah (4.8V): | 4,25 kg.cm |
| Tah (6V): | 5,1 kg.cm |
| Rozměry: | 40.5 x 20.5 x 36 mm |
| Hmotnost: | 70 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové ozubení |
| Ložis.ka: | 2BB (2xs kuličková ložis.ka) |
CNC hliníkový servo obal
Voděodolné servo





Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Analogové servo BMS-621 43g/0,1s/7,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo MG946R 50g/0,17s/13kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Potřebujete Digitální servo PDI-6121MG 61g/0,13s/21kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo
Digitální servo PDI-4904HB 49g/0,06s/4,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Potřebujete Digitální servo CLS6308MG 63g/0,047s/7,68kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-6215MG 62g/0,16s/16kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Analogové servo 9001MG 56g/0,14s/9,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Servo pro S-bus Futaba přijímače SB3019 32g/0,06s/4kg Corona pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Pro S-bus Futaba přijímače.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
