*Digitální servo 8312TG 57g/0,1s/13,5kg Power HD
Kód: SHDP36Související produkty
Špičkové Profesionální Servo Tester Kingmax Servo TS-2 se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Kvalitní Servo pro S-bus Futaba přijímače SB3019 32g/0,06s/4kg Corona pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Pro S-bus Futaba přijímače.
Kvalitní Digitální servo PDI-7206MG 72g/0,048s/6,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální nízké servo PDI-4410MG 44g/0,09s/9,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální robotické nízké servo 865-LV360 50g/108ot BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo 325-LV 57g/0,11s/16kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Velmi kvalitní značková DIGITÁLNÍ serva POWER HD určená pro profi použití, vyznačující se především velmi dobrou kvalitou zpracování. Silná, rychlá serva s vysokou přesností a velmi jemným krokováním jsou předurčena do vašich RC modelů letadel, heli, aut a lodí. Velmi dobrá kvalita a pouze u nás i nejlepší cena.
Specifikace
| Tah (4.8V): | 12.0 kg-cm |
|---|---|
| Tah (6.0V): | 13.5 kg-cm |
| Rychlost (4.8V): | 0.11 sec |
| Rychlost (6.0V): | 0.10 se |
| Provozní napětí: | 4.8 ~ 6.0 DC Voltů |
| Hmotnost: | 57 g |
| Typ ložisk.a: | kuličková ložisk.a 2x |
| Typ motoru: | Coreless Motor |
| Ozubení: | kovové - Titanium Shielded 7075 Alu |
| Provozní teplota: | -20 ~ 60 C° |
| Rozměry: | 40.3 x 20.2 x 37.2 mm |
|
V případě potřeby zašleme kompletní specifikaci. CNC- kovové servo páky 25T |

K dispozici také náhradní ozubení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.057 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 11-20 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Power HD |
Analogové servo 3001HB 43g/0,12s/4,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS329MG 32g/0,11s/4,5kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 357-LV 57g/0,18s/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo BLS-7007MG 70g/0,065s/5,1kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Špičkové Digitální servo KM5509MD 55,6g/0,12s/9,98kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Špičkové Digitální servo KM7021MD 72,5g/0,14s/21,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální servo 8305TG 57g/0,06s/5,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Digitální servo PDI-5521MG 55g/0,16s/20,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
