*Digitální servo PDI-7206MG 72g/0,048s/6,8kg JX Servo
Kód: AJX104Související produkty
Servokabel FUT kroucený 0,15mm (1 metr)
Analogové servo 3001HB 43g/0,12s/4,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-4806HB 48g/0,12s/6,3kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo PDI-5521MG 55g/0,16s/20,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální vodotěsné servo WP23KG 76g/0,12s/23kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Potřebujete Digitální servo PDI-6221MG 62g/0,16s/20kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Specifikace
| Typ: | Digitální PDI-7206MG |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control System: | +Pulse Width Control |
| Pracovní frekven.ce: | 1520 micro/s / 300 Hz |
| Motor: | coreless motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC 4.8 ~ 6.0 V |
| Rychlost (4.8V): | 0.06 sec/60° |
| Rychlost (6V): | 0.048 sec/60° |
| Tah (4.8V): | 5,7 kg.cm |
| Tah (6V): | 6,8 kg.cm |
| Rozměry: | 40,5 x 20,5 x 36 mm |
| Hmotnost: | 72 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové ozubení |
| Ložisk.a: | 2BB (dvě kuličková) |
CNC hliníkový servo obal
Voděodolné servo





Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.072 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,01-0,05 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Analogové servo 1501MG 63g/0,14s/17kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo KM7013MD 72,5g/0,1s/13,85kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo 1201MG 56g/0,14s/13,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální vodotěsné servo LW13MG 60g/0,12s/13kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo
Digitální servo PDI-6110MG 61g/0,10s/11kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-7014MG 70g/0,1s/14kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Špičkové Digitální servo KM7021MD 72,5g/0,14s/21,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
