*Digitální servo BMS-988DMH 30,5g/0,11s/4,6kg Blue Bird servo
Kód: BMS10ESouvisející produkty
Analogové servo BMS-621 43g/0,1s/7,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo
Analogové servo 1201MG 56g/0,14s/13,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální nízké servo PDI-4410MG 44g/0,09s/9,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo PDI-5513MG 55g/0,16s/13,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | 1/10. 1/12 EP Car, EP Helicopter, Letadla (E.levator) |
|---|---|
| Frekv./ system |
Digitální |
| Mrtvé pásmo: | 0.002ms (2us) |
| Motor: | Japan Coreless Motor |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
| Provozní napětí: | 4.8V ~ 6.0V |
| Proud naprázdno: | 3 mAh @ 4.8 ~ 7.4V Stopped |
| Rychlost (4.8V): |
0.13 sec / 60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.11 sec / 60° |
| Tah (4.8V): |
3.7 kg-cm / 51.4 oz-in |
| Tah (6.0V): |
4.6 kg-cm / 63.9 oz-in |
| Rozměry: | 35.5 x 15 x 29 mm / 1.4 x 0.59 x 1.14 in |
| Hmotnost: | 30.5 ± 1 grams / 1.07 oz |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.: | Dual - kuličková |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Mini, Standard |
| Váha (g): | 16-30 (g), 31-80 g |
| Značka: | Blue Bird servo |
Analogové servo PS-5509MG 55g/0,13s/9,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo Corona DS319MG 34g/0,06s/4kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS339MG 32g/0,13s/5kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo MG945 50g/0,18s/15kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální robotické nízké servo 865-LV360 50g/108ot BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo 9001MG 56g/0,14s/9,8kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 322-LV 57g/0,07s/10kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo KM5521MD 57,5g/0,14s/21,4kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
