Digitální vodotěsné servo DC5821LV 58g/0,16s/22kg JX Servo-náhrada za Traxxas 2075
Kód: AJX052Související produkty
Analogové servo PS-5509MG 55g/0,13s/9,4kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Špičkové Analogové servo KM5515MA 55,6g/0,16s/15,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Analogové servo BMS-622MG 51g/0,13s/10,6kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Analogové servo 1201MG 56g/0,14s/13,4kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo MG945 50g/0,18s/15kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Technické parametry:
| Servo: | Digitální servo DC5821LV |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 2 micro/sec |
| Control system: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.: | 1520micro/s / 300hz |
| Napětí: | DC4.8~6.0V |
| Rychlost (4.8V): |
0.18 sec/60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.16 sec/60° |
| Tah (4.8V): |
16.5kg.cm |
| Tah (6.0V): |
21.8kg.cm |
| Rozměry: | 40,5x20,2x38mm |
| Hmotnost: | 58g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.a: | 2BB (2 kuličková) |
| Vodotěsné (námi testované 30min. pod vodou při nepřetržitém pohybu serva) |
|



Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Standard serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 21-30 (kg) |
| Typ serva: | Standard |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Analogové servo 6001HB 43g/0,14s/6,7kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-4904HB 49g/0,06s/4,5kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-6215MG 62g/0,16s/16kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální robotické nízké servo 865-LV360 50g/108ot BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Špičkové Analogové servo KM5520MA 55,6g/0,17s/20,3kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Digitální nízké servo PDI-4410MG 44g/0,09s/9,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-7206MG 72g/0,048s/6,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální vodotěsné servo WP23KG 76g/0,12s/23kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo MG995 55g/0,18s/15kg Tower Pro pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
