Digitální slim servo Corona DS633BP 6,2g/0,1s/0,95kg
Kód: S003Související produkty
Špičkové Digitální slim servo KM2106MD 21g/0,13s/5,8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální slim servo PDI-2607MG 26,2g/0,13s/7,21kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim
Digitální slim servo BMS-A53M 24g/0,08s/7,4kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Digitální servo BMS-210DMH 16g/0,13s/3,9kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální slim servo BMS-A56V 28g/0,12s/8,6kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Digitální slim servo Corona DS843MG 8,5g/0,1s/4,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo KM2607MD 26g/0,13s/7,21kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A923 34g/0,048s/15,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Analog HV servo.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A922+ 34g/0,08s/18,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu
Servo výborné kvality vhodné do široké škály RC modelů.
Vyznačuje se především svojí váhou, tahem a přesností.
Technické parametry:
| Rozměry: | 23.5x9.5x19.5 mm |
|---|---|
| Napětí: |
4.8V/ 6V |
| Odběr: | 200 mA / 220 mA |
| Mrtvé pásmo: | <3 micro sec |
| Hmotnost: | 6.2g |
| Rychlost: |
0.12 sec/60(4.8V), 0.10 sec/60(6V) |
| Tah: | 0.82 kg-cm / 0.95 kg-cm |
| Pracovní teplota: |
-20°C ~ 60°C |
| Délka kabelu: |
130 mm |
| Ozubení: | plastové |
| Součástí balení: | servo páky |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slim serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.006 kg |
| Ozubení: | Plastové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro, Slim |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Corona |
Kvalitní Digitální slim servo KM1002MD 9,4g/0,1s/1,9kg Kingmax pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Digitální slim servo PDI-2105MG 21g/0,13s/5,8kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim>
Digitální servo BMS-555DMG 19,5g/0,13s/4,7kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové servo BMS-705MG 31g/0,16s/7,4kg-nízké Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální slim servo Corona DS239MG 22g/0,14s/4,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-0902MG 9,4g/0,1s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové slim servo CS239MG 22g/0,14s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
