Analogové servo BMS-555MG 19,5g/0,13s/4,7kg Blue Bird servo
Kód: BMS08BSouvisející produkty
Digitální servo BMS-555DMG 19,5g/0,13s/4,7kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální slim servo KM1002MD 9,4g/0,1s/1,9kg Kingmax pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Špičkové Digitální slim servo KM2106MD 21g/0,13s/5,8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální slim servo PDI-2607MG 26,2g/0,13s/7,21kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim
Digitální slim servo BMS-A56V 28g/0,12s/8,6kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | Glider (A.ileron) |
|---|---|
| Frekv./ system |
Analog |
| Motor: | coreless |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
| Provozní napětí: | 4.8V ~ 6.0V |
| Rychlost (4.8V): |
0.15 sec / 60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.13 sec / 60 |
| Tah (4.8V): |
4.2 kg-cm / 58 oz-in |
| Tah (6.0V): |
4.7 kg-cm / 58 oz-in |
| Rozměry: | 30 x 10 x 27.5 mm / 1.18 x 0.40 x 1.08 in |
| Hmotnost: | 19.5 ± 0.5 grams / 0.69 oz |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.: | 2BB - 2x kuličková |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slim serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Mini, Slim |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Analogové slim servo CS239MG 22g/0,14s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální slim servo Corona DS843MG 8,5g/0,1s/4,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální slim servo BMS-A53M 24g/0,08s/7,4kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A923 34g/0,048s/15,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Analog HV servo.
Analogové servo BMS-705MG 31g/0,16s/7,4kg-nízké Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální slim servo Corona DS633BP 6,2g/0,1s/0,95kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo KM2607MD 26g/0,13s/7,21kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální slim servo Corona DS239MG 22g/0,14s/4,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
