Analogové servo BMS-705MG 31g/0,16s/7,4kg-nízké Blue Bird servo
Kód: BMS10GSouvisející produkty
Servokabel JR plochý 0,15mm (1 metr)
Digitální slim servo BMS-A53M 24g/0,08s/7,4kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Špičkové Digitální slim servo KM2607MD 26g/0,13s/7,21kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A922+ 34g/0,08s/18,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální servo BMS-210DMH 16g/0,13s/3,9kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo PDI-0902MG 9,4g/0,1s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Detailní popis produktu

Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.
| Použití pro: | Letadla ( Aileron ) |
| Tah při - 4.8V: | 6.0 kg-cm / 83 oz-in |
| Tah při - 6.0V: | 7.4 kg-cm / 103 oz-in |
| Rychlost při - 4.8V: | 0.18 sec / 60° |
| Rychlost při - 6.0V: | 0.16 sec / 60° |
| Provozní napětí: | 4,8- 6,0V |
| Frekvence/ system | Analogové |
| Kuličková ložiska: | Dual |
| Ozubení: | Kovové |
| Zubů na hřídeli: | 25 Teeth |
| Rozměry: | 42.8 x 21.5 x 23.5 mm / 1.69 x 0.85 x 0.93 in |
| Váha: | 31.0 ± 1 grams / 1.09 oz |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slim serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Standard, Slim |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Blue Bird servo |
Kvalitní Digitální slim servo KM1002MD 9,4g/0,1s/1,9kg Kingmax pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Digitální slim servo Corona DS633BP 6,2g/0,1s/0,95kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální slim servo BMS-A56V 28g/0,12s/8,6kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A923 34g/0,048s/15,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Analog HV servo.
Digitální slim servo PDI-2105MG 21g/0,13s/5,8kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim>
Digitální servo BMS-555DMG 19,5g/0,13s/4,7kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové slim servo CS239MG 22g/0,14s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální slim servo Corona DS843MG 8,5g/0,1s/4,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
