*Digitální slim servo BMS-A56V 28g/0,12s/8,6kg-slim Blue Bird servo
Kód: BMS10CSouvisející produkty
Kvalitní Digitální slim servo KM1002MD 9,4g/0,1s/1,9kg Kingmax pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Digitální slim servo Corona DS239MG 22g/0,14s/4,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Analogové slim servo CS239MG 22g/0,14s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální slim servo Corona DS843MG 8,5g/0,1s/4,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo KM2106MD 21g/0,13s/5,8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | Aircraft Glider (A.ileron) |
|---|---|
| Frekv./ system |
Digital Controller |
| Mrtvé pásmo: | 0.001ms (1us) |
| Motor: | coreless |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
| Provozní napětí: | 6V ~ 8.5V (5 ~ 6 Cell Ni-MH or 2S Li-Poly) |
| Proud naprázdno: | 3 mAh @ 4.8 ~ 7.4V Stopped |
| Rychlost (6.0V): |
0.15 sec / 60° |
| Rychlost (7.4V): | 0.12 sec / 60° |
| Tah (6.0V): |
7.0 kg-cm / 97 oz-in |
| Tah (7.4V): | 8.6 kg-cm / 119 oz-in |
| Rozměry: | 30 x 10 x 34.5 mm / 1.18 x 0.39 x 1.36 in |
| Hmotnost: | 28.4 ± 1 grams / 1.0 oz |
| Ozubení: | Kovové - Titanium Alloy Gears |
| Ložisk.: | Dual - kuličková |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slim serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Mini, Slim |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Digitální slim servo BMS-A53M 24g/0,08s/7,4kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Digitální servo BMS-555DMG 19,5g/0,13s/4,7kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální slim servo PDI-2105MG 21g/0,13s/5,8kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim>
Analogové servo BMS-705MG 31g/0,16s/7,4kg-nízké Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Špičkové Digitální slim servo KM2607MD 26g/0,13s/7,21kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální slim servo PDI-2607MG 26,2g/0,13s/7,21kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim
Špičkové Digitální slim servo BMS-A923 34g/0,048s/15,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Analog HV servo.
Digitální servo BMS-210DMH 16g/0,13s/3,9kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
