Digitální slim servo Corona DS239MG 22g/0,14s/4,6kg
Kód: S004A5BSouvisející produkty
Digitální slim servo PDI-2105MG 21g/0,13s/5,8kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim>
Digitální slim servo Corona DS843MG 8,5g/0,1s/4,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A923 34g/0,048s/15,1kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Analog HV servo.
Digitální slim servo Corona DS633BP 6,2g/0,1s/0,95kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo KM2607MD 26g/0,13s/7,21kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální slim servo PDI-2607MG 26,2g/0,13s/7,21kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim
Špičkové Digitální slim servo KM2106MD 21g/0,13s/5,8kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo PDI-0902MG 9,4g/0,1s/1,9kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální slim servo BMS-A53M 24g/0,08s/7,4kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Detailní popis produktu
Tenké (slim) servo, určené především do křidélek RC modelů letadel.
Technické parametry:
| Model: | DS-239MG |
|---|---|
| Provozní napětí: |
4.8V / 6.0V |
| Provozní proud: | 300 mA / 400 mA |
| Provozní rychlost: | 0.15sec.60° / 0.14sec.60° |
| Točivý moment: | 4.0kg.cm / 4.6kg.cm |
| Rozměry: | 30 x 10 x 34,5 mm |
| Hmotnost: | 22 g |
| Mrtvé pásmo: | ≤3uSec |
| Potenciometr: | 3 slider/Direct Drive |
| Kuličkové ložisk.o: |
MR85x2 |
| Konektor vodič: |
215 mm |
| Rozsah provozní teploty: | -20 ° C + 60 ° C |
| Součástí balení: |
servopáky |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slim serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Mini, Slim |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Corona |
Digitální slim servo BMS-A56V 28g/0,12s/8,6kg-slim Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Slim servo.
Špičkové Digitální slim servo BMS-A922+ 34g/0,08s/18,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální slim servo KM1002MD 9,4g/0,1s/1,9kg Kingmax pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Analogové slim servo CS239MG 22g/0,14s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo BMS-210DMH 16g/0,13s/3,9kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Digitální servo BMS-555DMG 19,5g/0,13s/4,7kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Analogové servo BMS-705MG 31g/0,16s/7,4kg-nízké Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Analog servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
