RC auto se střídavým pohonem

Auto na dálkové ovládání. Alespoň jedno by měl mít doma každý. Užijete si s ním spoustu zábavy a vyzkoušíte nejen svoje řidičské schopnosti. Každý majitel RC auta totiž musí být i tak trochu fanda do elektroniky, protože zvládnou propojení RC baterie , serv, motru či regulátoru už chce fištrón. Dobrou zprávou ale je, že všechna naše RC auta dodáváme včetně vysílačky , takže alespoň ovládání řešit nemusíte. V naší nabídce naleznete modely RC aut všech představitelných typů od Monster Trucků, po buginy či off roady. Určitě si vyberete.

 

9 položek celkem

RC auto na střídavý pohon

Špičkové brushless střídavé motory a rychlost až 80 km/h. To jsou důvody, proč si většina modelářů alespoň jednou za život dopřeje RC auto na střídavý pohon. Pohon všech 4 kol je k tomu takovou třešinkou na dortu. Samozřejmostí jsou kvalitní gumové pneumatiky a věrná podoba s reálným vozem. RC auta se střídavým pohonem nabízí mnohem vyšší výkon než ta se stejnosměrným. Na druhou stranu musíte u nich počítat také s vyšší cenou.

Rádi byste svoje auto ještě více vyšperkovali? Máme pro vás širokou nabídkou příslušenství, díky které si s tím bez potíží poradíte. Určitě oceníte majáky a sirény nebo rovnou celé sound a LED systémy . Hodit se vám může také nová karosérie anebo pastorky. To, když budete chtít vyměnit ty, které už jsou ojeté.

Hledáte RC auto se střídavým pohonem?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC auto se střídavým pohonem v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC auto 1:8, RC auto 1:10, RC auto 1:16, RC auto 1:28