LED světelný systém G.T. Power pro Traxxas TRX-4 Defender
Kód: OS01C8Související produkty
Simulace zvuku motorů a světelný systém. Jednoduché nastavení pomocí aplikace přes Bluetooth.
Řízený systém osvícení RC aut 1/10
Řízený systém osvícení RC aut
Zvukový, světelný, vibrační modul pro RC auta - nová verze.
Detailní popis produktu
Profesionální LED světelná sada pro modely TRX-4 Defender – s integrovaným designem, jednoduchou instalací a inteligentním chlazením. Nabízí realistické osvětlení včetně předních, zadních a střešních světel s až 9 režimy svícení (stroboskop, blikání, plynulé svícení aj.). Ovládání přes RC soupravu (2–3 kanály) nebo spínač. Skvělý doplněk pro realističtější vzhled a zážitek z jízdy.
| Určeno pro: | Traxxas TRX-4 Defender |
| Napětí: | 4,8–5,5 V |
| Max. proud: | 0,5 A |
| Ovládání: | 2–3 kanály |
| Rozměry řídicí jednotky: | 45 × 29 × 10 mm |
| Hmotnost: | 129 g |
| Materiál: | Plast |
Obsah balení:
Řídicí jednotka
2× přední světlo
2× zadní světlo
5× kabeláž pro stropní světla (2x červená, 2x modrá, 1x bílá)
2× kabeláž pro světla kol
Střešní držák světel
Spínací kabel
3× Y kabel
1× prodlužovací kabel serva
Návod ve složce - související soubory
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Sound systémy a LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.129 kg |
| Typ světelného zdroje: | LED |
Zvukový, světelný, vibrační systém pro RC kamiony
MINI - Z RC Systém osvícení RC aut
Hlavní světlomety
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
