Sada světlometů Modelcraft LED Crawlere - Černá
Kód: OS01G6Související produkty
Simulátor zvuku motorů Car engine sound system - 58 zvuků
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
1 242 Kč
LED světelný systém G.T. Power pro Traxxas TRX-4 Defender
Skladem
(7 ks)
1 295 Kč
LED světelná sada pro TRX-4 Defender nabízí realistické osvětlení s různými režimy a snadnou instalací. Ovládá se pomocí RC soupravy nebo spínače a zahrnuje inteligentní chlazení.
Systém osvícení RC auta MINI - Z RC car light system
Skladem
(7 ks)
238 Kč
MINI - Z RC Systém osvícení RC aut
Smart car LED system
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(19 ks)
377 Kč
Řízený systém osvícení RC aut
Detailní popis produktu
| Technické parametry | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry | (d x š x v) 105 x 23 x 28 mm |
| Rozměr, šířka | 23 mm |
| Obsah | 1 PAK - 2 x rám (1x4 světla a 1x 5 světel) |
| Rozměr, délka | 105mm (5 světel) nebo 90mm (4 světla) |
| Rozměr, výška | 28 mm |
- Vlastnosti
- Svítidla v černém provedení
- 5 supersvítivých LED.
- Vybavení
- Supersvítivé LED
- Obsah balení
- Svítidla
- Včetně upevňovacího materiálu
- Návod
Vstupní napětí: DC 3-6V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Sound systémy a LED osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Typ světelného zdroje: | LED |
Modul pro RC auta Container Truck Lighting and Voice Vibration System PRO (USA verze)
Momentálně nedostupné
Modul pro RC auta Container Truck Lighting and Voice Vibration System PRO (EU verze)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(8 ks)
3 990 Kč
Zvukový, světelný, vibrační systém pro RC kamiony
Systém osvícení RC auta 12 LED Control Car system
Skladem
(49 ks)
419 Kč
Řízený systém osvícení RC aut 1/10
Tip
1 723 Kč
Simulace zvuku motorů a světelný systém. Jednoduché nastavení pomocí aplikace přes Bluetooth.
Hlavní světlomety RC auta Hight power headlight system
Skladem
(23 ks)
326 Kč
Hlavní světlomety
Modul pro RC auta Container Truck Lighting and Voice Vibration System
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(12 ks)
1 659 Kč
Zvukový, světelný, vibrační modul pro RC auta - nová verze.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
