RC auto se stejnosměrným pohonem

Auto na dálkové ovládání. Alespoň jedno by měl mít doma každý. Užijete si s ním spoustu zábavy a vyzkoušíte nejen svoje řidičské schopnosti. Každý majitel RC auta totiž musí být i tak trochu fanda do elektroniky, protože zvládnou propojení RC baterie , serv, motru či regulátoru už chce fištrón. Dobrou zprávou ale je, že všechna naše RC auta dodáváme včetně vysílačky , takže alespoň ovládání řešit nemusíte. V naší nabídce naleznete modely RC aut všech představitelných typů od Monster Trucků, po buginy či off roady. Určitě si vyberete.

 

6 položek celkem

RC auto stejnosměrný pohon

RC auta se stejnosměrným pohonem sice nenabízí takový výkon jako RC auta se střídavým pohonem. Jejich průměrná rychlost se pohybuje okolo 40 km/h . Zato však jsou plně vybavena vším, co je potřeba. Jakmile vám tedy auto dorazí, stačí ho jen zapnout a můžete jezdit. Stejnosměrné RC motory také nemají tak vysokou spotřebu, takže si užijete delší jízdu. A v neposlední řadě bývají RC auta se stejnosmerým pohonem o něco levnější než ta se střídavým. To všechno jsou důvody, proč nečekat a udělat si radost hned.

Rádi byste svoje auto ještě více vyšperkovali? Máme pro vás širokou nabídkou příslušenství, díky které si s tím bez potíží poradíte. Určitě oceníte majáky a sirény nebo rovnou celé sound a LED systémy . Hodit se vám může také nová karosérie anebo pastorky. To, když budete chtít vyměnit ty, které už jsou ojeté.

Hledáte RC auto se stejnosměrným pohonem?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC auto se stejnosměrným pohonem v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC auto 1:8, RC auto 1:10, RC auto 1:16, RC auto 1:28