Extra silný 10x10x5mm neodymový magnet čtvercový
Kód: BI013KSouvisející produkty
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm
Skladem
(>50 ks)
39 Kč
Magnet kulatý 14x3mm / otvor pro šroub 4mm.
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm
Skladem
(>50 ks)
27 Kč
Magnet kulatý 10x3mm / otvor pro šroub 3,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm
Skladem
(2 ks)
8 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x2mm.
Detailní popis produktu
Parametry
| Tvar | kvádr |
| Rozměry | 10x10x5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 3,8 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N45 |
| Magnetická síla (kg) | 3,4 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 3,4 kg |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Magnetická síla (kg): | 3-4 |
| Tvar magnetu: | Kvádr |
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm
Skladem
(50 ks)
7 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 5x1,5mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm
Skladem
(>50 ks)
6 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 3x2mm.
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm
Skladem
(>50 ks)
12 Kč
Extra silný neodymový magnet kruhový 8x2mm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
