Externí spínaný stabilizátor napětí 5A BEC FLYCOLOR (2-6S)

Kód: RF017B
Značka: Flycolor
237 Kč 196 Kč bez DPH
Skladem (39 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Externí spínaný stabilizátor napětí 5A BEC FLYCOLOR (2-6S) pro napájení přijímače a serv dostanete na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Switch mode (spínaný)
Výstupní napětí: 5V/5A
Váha:13g
Vstupní napětí: (2-6S LiPo)
Proud: 5A  (max. 6A krátkodobě)

Rozměry: 53*25*11mm

Externí spínaný stabilizátor napájení  BEC pro napájení přijímače a serv například v těchto případech:

 

  • v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček které nejsou vybaveny vlastním obvodem BEC
  • v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5-článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe
  • v elektroletech, jejichž regulátor nemá dostatečně výkonný vestavěný BEC pro větší počet (silnějších, digitálních apod.) serv

 

Použití moderních součástek a optimalizovaného obvodového řešení spínaného zdroje UBEC zaručuje minimalizaci rušení RC soupravy při nízké hmotnosti a malých rozměrech stabilizátoru. Napájecí napětí v rozsahu 6-33,6 V umožňuje UBEC používat až s osmi-článkovým Li-poly akumulátorem. Výstupní napětí 5,5 V . UBEC  je vybaven ochranou proti přepólování napájecího napětí (při nesprávné polaritě UBEC nepracuje).

 

Zapojení UBEC v modelu

  • Elektrolet s OPTO regulátorem: UBEC připojte přímo na výstupy pohonného akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Model se spalovacím motorem nebo větroň UBEC připojte přímo na výstupy napájecího akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Elektrolet s regulátorem s vestavěným stabilizátorem napájení (BEC) před připojením UBEC musíte odpojit červený vodič (+) v servokablíku regulátoru, abyste vyřadili z funkce vestavěný BEC. Jinak je zapojení UBEC stejné jako v případě OPTO regulátoru.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.013 kg
Počet článků (S): 6S (22.2V)
Použití: Letadla
Proud (A): 5A
Typ: UBEC
Značka: Flycolor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: