Střídavý regulátor otáček 25A Car ESC BH Power pro RC auta
Kód: ESCBH01Související produkty
Akce
1 121 Kč
–20 %
*Regulátor otáček 60A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný
Skladem
(15 ks)
895 Kč
Detailní popis produktu
Střídavý regulátor otáček 35A Car ESC BH Power pro RC auta kombatibilní s bezsenzorovými střídavými motory.









Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory otáček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| ? Měřítko: | 1/16, 1/18 |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Auta |
| ? Proud (A): | 25A |
| Typ: | Car - střídavý |
| Značka: | BH Power |
Akce
472 Kč
–20 %
Regulátor otáček 30A Favourite SWL 26g ESC - Air/Heli
Skladem
(3 ks)
375 Kč
Externí spínaný stabilizátor napětí (5, 5.5, 6V) 5A BEC FLYCOLOR (2-6S)
Momentálně nedostupné
237 Kč
Externí spínaný stabilizátor 20A (UBEC) Sunrise - volitelné napětí 5V, 5.5V, 6V, 7V, 9V
Skladem
(28 ks)
588 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
