Stejnosměrný regulátor otáček 35A Car CN-Racing ESC - brushed
Kód: CNL35Související produkty
Detailní popis produktu
RC regulátor pro auta, lodě, tanky ,..... především pro modely aut velikosti 1/16, 1/18, 1/24.
|
Trvalý proud: 35A |
|
Max. proud: 160A |
|
BEC: 5V / 1A, lineární režim |
|
Módy: 1. vpřed a vzad; 2. vpřed a brzda; 3. vpřed a brzda a vzad |
|
Hmotnost: 34g |
|
Velikost: 42x28x17mm |
|
Použití: 1/12 a menší RC auta, nákladní auta, tanky, buginy atd. |
|
Podporované motory: |
|
2s: 280 nebo 370 nebo 380 stejnosměrné motory (rychlost nižší než 30 000 ot./min/7,2 V) |
|
3s: 280 nebo 370 nebo 380 stejnosměrné motory (rychlost nižší než 20 000 ot./min/7,2 V) |
Balení obsahuje:
1x regulátor 30A
CZ návod ve složce: související soubory nebo ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory otáček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.034 kg |
| ? Měřítko: | 1/12, 1/16, 1/18, 1/24 |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V), 3S (11.1V) |
| Použití: | Auta |
| ? Proud (A): | 35A |
| Typ: | Car - stejnosměrný |
| Značka: | CN-Racing |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
