Externí spínaný stabilizátor napájení 5V-3A/ 12V-2A BEC FLYCOLOR

Kód: RF017A
Značka: Flycolor
226 Kč 187 Kč bez DPH
Skladem (28 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Externí spínaný stabilizátor napětí 5V-3A/ 12V-2A BEC FLYCOLOR pro napájení přijímače a serv dostanete na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Switch mode (spínaný)
Výstupní napětí: 5V/3A (3-6S), 12V/2A (4-6S)
Váha:6g
Vstupní napětí: 5V/3A (3-6S), 12V/2A (4-6S)
Proud: 3A

Rozměry: 20x14x9mm

Externí spínaný stabilizátor napájení  BEC pro napájení přijímače a serv například v těchto případech:

 

  • v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček které nejsou vybaveny vlastním obvodem BEC
  • v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5-článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe
  • v elektroletech, jejichž regulátor nemá dostatečně výkonný vestavěný BEC pro větší počet (silnějších, digitálních apod.) serv

 

Použití moderních součástek a optimalizovaného obvodového řešení spínaného zdroje UBEC zaručuje minimalizaci rušení RC soupravy při nízké hmotnosti a malých rozměrech stabilizátoru. Napájecí napětí v rozsahu 11.1-22,2 V umožňuje UBEC používat až s šestičlánkovými Li-poly akumulátorem. Výstupní napětí 5V nebo po úpravě 12V . UBEC  je vybaven ochranou proti přepólování napájecího napětí (při nesprávné polaritě UBEC nepracuje).

 

Zapojení UBEC v modelu

  • Elektrolet s OPTO regulátorem: UBEC připojte přímo na výstupy pohonného akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Model se spalovacím motorem nebo větroň UBEC připojte přímo na výstupy napájecího akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Elektrolet s regulátorem s vestavěným stabilizátorem napájení (BEC) před připojením UBEC musíte odpojit červený vodič (+) v servokablíku regulátoru, abyste vyřadili z funkce vestavěný BEC. Jinak je zapojení UBEC stejné jako v případě OPTO regulátoru.

 

Propojením kontatků, dle schematu, získáte výstupní napětí 12V/2A

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.006 kg
Počet článků (S): 6S (22.2V)
Použití: Letadla
Proud (A): 2A, 3A
Typ: UBEC
Značka: Flycolor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: