Střídavý regulátor otáček 80A Car ESC BH Power pro RC auta
Kód: ESCBH04Související produkty
Lodní regulátor otáček 5V/5A Flycolor 70A BEC (s reverzem)
Momentálně nedostupné
1 118 Kč
Externí spínaný stabilizátor napětí (5, 5.5, 6V) 5A BEC FLYCOLOR (2-6S)
Momentálně nedostupné
237 Kč
Detailní popis produktu
Střídavý regulátor otáček 35A Car ESC BH Power pro RC auta kombatibilní s bezsenzorovými střídavými motory.









Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory otáček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| ? Měřítko: | 1/8, 1/10 |
| ? Počet článků (S): | 4S (14.8V) |
| Použití: | Auta |
| ? Proud (A): | 80A |
| Typ: | Car - střídavý |
| Značka: | BH Power |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
