Střídavý regulátor otáček 35A Car ESC BH Power pro RC auta
Kód: ESCBH02Související produkty
Detailní popis produktu
Střídavý regulátor otáček 35A Car ESC BH Power pro RC auta kombatibilní s bezsenzorovými střídavými motory.










Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regulátory otáček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.034 kg |
| ? Měřítko: | 1/14, 1/16, 1/18 |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Auta |
| ? Proud (A): | 35A |
| Typ: | Car - střídavý |
| Značka: | BH Power |
| Položka byla vyprodána… | |
Stejnosměrný regulátor otáček 80A Surpass Crawler ESC - brushed
Momentálně nedostupné
688 Kč
Akce
472 Kč
–20 %
Regulátor otáček 30A Favourite SWL 26g ESC - Air/Heli
Skladem
(3 ks)
375 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
