*Vodotěsné servo 3388 58g/0,1s/32kg/160° BH Servo
Kód: BHS05Související produkty
Servo arm 25T
Výkonné digitální servo SPT2065W s tahem až 7 kg, nerezovým ozubením a vodotěsnou konstrukcí. Ideální pro menší RC auta, lodě, letadla a robotické projekty s důrazem na odolnost a spolehlivost.
Digitální servo 750-LV360 57g/55ot/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo RD-5622MG 56g/22kg/0,18s/180° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Výkonné digitální servo SPT5430HV-180 s tahem až 30 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla a další modely s důrazem na sílu a přesnost.
Analogové robotické servo AR1202MG 60g/0,2s/13,5kg/180° Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Digitální servo standardní velikosti. Celokovové provedení ozubení, kovová střední část pláště pro lepší odvod tepla. Kvalitní kuličková ložiska. Ke každému BH servu nabízíme náhradní kovové ozubení. Vzhledem k velmi dobré kvalitě a příznivé ceně si tato serva zajisté oblíbíte a nebudou chybět ve vašich RC modelech. Jsme výhradními distributory těchto serv pro celou EU, tudíž nabízíme i obchodní spolupráci.

Specifikace
| Potenciometr: | Mechanický |
|---|---|
| Ozubení: | Celokovové |
| Mrtvé pásmo: | 2 μs |
| Motor: | Coreless motor / Digitální |
| Dálkové ovládání - výchozí úhel: | 135° (1000 μs - 2000 μs) |
| Dálkové ovládání - max. úhel: | 160° (500 μs - 2500 μs) |
| Robotické aplikace - max. úhel: | 270° (PWM-control board) |
| Rozsah napětí: | 4,8 V - 8,4 V |
| Provozní rychlost (4,8 V): | 0,16'' / 60° |
| Provozní rychlost (6,0 V): | 0,13'' / 60° |
| Provozní rychlost (7,4 V): | 0,10'' / 60° |
| Tah (4,8 V): | 21 kg.cm |
| Tah (6,0 V): | 25 kg.cm |
| Tah (7,4 V): | 32 kg.cm |
| Neutrální pozice: | 1500 μs |
| Frekven.ce signálu: | 330 Hz |
| Cyklus: | 20 ms |
| Výchozí směr: | CW |
| Napětí PWM: | 3,3 V - 5,0 V |
| Klidový proud: | 10 mAh |
| Jmenovitý proud: | 1.5 A |
| Blokovací proud: | 2.5 A |
| Hmotnost: | 58 g |
| Rozměry: | 40,5 x 20 x 37,5 mm |
| Délka vodiče konektoru: | JR 260 mm |
| Ložisko: | 2BB (2x kuličkové) |
| Počet zubů na hřídeli: | 25 |
VODOTĚSNÉ SERVO

K dispozici náhradní ozubení i kovové servo páky 25T.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo, Robot |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | BH Servo |
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7146MG 71g/0,1s/47,8kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo. Robot servo.
Digitální robotické servo 780-LV200 60g/0,14s/35kg /200° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Výkonné digitální servo SPT25HV-180° s tahem až 12 kg, nízkou hmotností a celokovovým ozubením. Ideální pro menší RC auta, letadla, robotické aplikace a projekty vyžadující vysoký výkon v kompaktním provedení.
Špičkové Digitální servo MG90D (180°) 13,5g/0,09s/2,5kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Špičkové Digitální servo Servo MG90D (360°) 13,5g/0,09s/2,5kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Digitální servo 1050-LV200 57g/0,18s/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 780-LV300 BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
