Digitální servo PDI-6225MG 62g/0,21s/25kg/300° JX Servo
Kód: AJX076Související produkty
Servo arm 25T
Servo arm 25T
Digitální servo 780-LV300 BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7246MG 72g/0,1s/48kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV. Robot servo.
Špičkové Digitální robotické servo 5525-360 56g/0,14s/25kg/1x360° BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Specifikace
| Servo: | Digitální servo PDI-6225MG - max. úhel 300° |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 2 micro/sec |
| Control system: |
+Pulse Width Control |
| Šířka pulsu: | 800-2200μs=180°, 500-2500μs=320° |
| Pracovní frekv.: | 1520μs /330Hz |
| Motor: | core motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC4.8~6.0V |
| Rychlost (4.8V): |
0.25 sec/60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.21 sec/60° |
| Tah (4.8V): |
19.9kg.cm |
| Tah (6.0V): |
25.32kg.cm |
| Rozměry: | 40,5x20,2x38mm |
| Hmotnost: | 62g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.a: | 2BB (2 kuličková) |
| CNC hliníková střední část servo obalu |
|




Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.062 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,21 a více (sec.) |
| ? Tah (kg): | 21-30 (kg) |
| Typ serva: | Standard, Robot |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Výkonné digitální servo SPT5425LV-180 s tahem až 25 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla, lodě a další modely vyžadující spolehlivý výkon a přesnost.
Professional Digital Robot servo
Analogové robotické servo AR1202MG 60g/0,2s/13,5kg/180° Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Výkonné digitální servo SPT5632-120 s tahem až 32 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, expediční modely a další aplikace s vysokými nároky na sílu a přesnost.
Výkonné digitální servo SPT5430HV-180 s tahem až 30 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla a další modely s důrazem na sílu a přesnost.
Rychlé digitální servo SPT5410HV-180 s tahem až 10 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla a další modely s důrazem na rychlost a přesnost.
Digitální servo RD-5622MG 56g/22kg/0,18s/180° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7146MG 71g/0,1s/47,8kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo. Robot servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
