Robotické servo MG90S (180°) 13,4g/0,08s/2,2kg - Tower Pro
Kód: S001B3Související produkty
Digitální servo 750-LV200 BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-5521MG 55g/20kg/360° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7146MG 71g/0,1s/47,8kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo. Robot servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7132MG 71g/0,07s/32kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo. Robot servo.
Digitální robotické servo 780-LV200 60g/0,14s/35kg /200° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální robotické servo 3388 58g/86ot/32kg/360° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7346MG 73g/0,12s/46,9kg/90°/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Detailní popis produktu
Servo dobré kvality vhodné do široké škály RC modelů.
Vyznačuje se především svojí nízkou hmotností, silným tahem a vysokou přesností.
Servo vhodné jako pohon malých autíček, na pohon věže tanku nebo navijáky do lodí a autíček.
Technické parametry:
| Rozměry: | 23x12x29 mm |
|---|---|
| Napětí: |
4V ~ 6V |
| Hmotnost: | 13.4g / 0.32oz |
| Rychlost: |
0.1 sec/60(4.8V), 0.08 sec/60(6V) |
| Tah: | 1.8 kg/cm při 4.8V / 2.2kg/cm 6V |
| Pracovní teplota: |
-30°C ~ 60°C |
| Servo obsahuje: |
páky, konektor, 25cm drát |
| Ozubení: | kovové |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro, Robot |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Tower Pro |
Professional Digital Robot servo
Digitální servo PDI-5521MG 55g/0,16s/20,4kg/180° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7332MG 73g/0,09s/32kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo. Robot servo.
Digitální servo RD-5622MG 56g/22kg/0,18s/300° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
