*Digitální vodotěsné servo 135-180M 67g/0,08s/35kg BH Servo
Kód: BHS10Související produkty
Výkonné digitální servo SPT5632-120 s tahem až 32 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, expediční modely a další aplikace s vysokými nároky na sílu a přesnost.
Digitální robotické servo 780-LV200 60g/0,14s/35kg /200° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo pro navijáky W-6114D-2 61g/0,6s/14,5kg JX Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital sail winch servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-6225MG 62g/0,21s/25kg/300° JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Robot servo.
Kvalitní Digitální servo RD-C7638HV 76g/38kg/0,1s/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Robot servo.
Detailní popis produktu
Digitální servo standardní velikosti. Celokovové provedení ozubení, kovová střední část pláště pro lepší odvod tepla. Kvalitní kuličková ložiska. Ke každému BH servu nabízíme náhradní kovové ozubení. Vzhledem k velmi dobré kvalitě a příznivé ceně si tato serva zajisté oblíbíte a nebudou chybět ve vašich RC modelech. Jsme výhradními distributory těchto serv pro celou EU, tudíž nabízíme i obchodní spolupráci.
Úvodní foto je pouze ilustrační.

Specifikace
| Potenciometr: | Mechanický |
|---|---|
| Ozubení: | Celokovové |
| Mrtvé pásmo: | 2 μs |
| Motor: | Core motor / Digitální |
| Dálkové ovládání - výchozí úhel: | 90 - 120° (1000 μs - 2000 μs) |
| Dálkové ovládání - max. úhel: | 180° (500 μs - 2500 μs) |
| Robotické aplikace - max. úhel: | 180° (PWM - control board) |
| Rozsah napětí: | 4,8 V - 8,4 V |
| Provozní rychlost (6,0 V): | 0,11'' / 60° |
| Provozní rychlost (8,4 V): | 0,08'' / 60° |
| Tah (6,0 V): | 25 kg.cm |
| Tah (8,4 V): | 35 kg.cm |
| Neutrální pozice: | 1500 μs |
| Frekven.ce signálu: | 330 Hz |
| Cyklus: | 20 ms |
| Výchozí směr: | CCW |
| Napětí PWM: | 3,3 V - 5,0 V |
| Klidový proud: | 10 mAh |
| Jmenovitý proud: | 1,5 A |
| Blokovací proud: | 2,5 A |
| Hmotnost: | 67 g |
| Rozměry: | 40,5 x 20 x 37,5 mm |
| Délka vodiče konektoru: | JR 260 mm |
| Ložisko: | 2BB (2x kuličkové) |
| Počet zubů na hřídeli: | 25 |

K dispozici náhradní ozubení i kovové servo páky 25T.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo, Robot |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | BH Servo |
Špičkové Digitální servo MG90D (180°) 13,5g/0,09s/2,5kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Digitální servo 750-LV360 57g/55ot/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7346MG 73g/0,12s/46,9kg/90°/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Analogové robotické servo AR1202MG 60g/0,2s/13,5kg/180° Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo 780-LV300 BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 135-270M 67g/0,08s/35kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Špičkové Digitální robotické servo MG90S (360°) 13,4g/0,08s/2,2kg Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
