Digitální servo PDI-HV5932MG -360° 59g/0,1s/32kg JX Servo
Kód: AJX059Související produkty
Digitální robotické servo 3388 58g/0,1s/32kg/270° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální robotické servo 5525-360 56g/0,14s/25kg/1x360° BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické servo.
Digitální servo RD-5622MG 56g/22kg/0,18s/180° JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital Robot servo.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 132-180M 67g/0,06s/28kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.

Technické parametry:
| Servo: | Digitální robotické servo PDI-HV5932MG 360° - točící se dokola |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control system: |
+Pulse Width Control |
| Šířka pulsu: | 500-2500μs |
| Motor: | coreless motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC6~8,4V (max. 2S lip.o) |
| Rychlost (6V): |
73 otáček/min. |
| Rychlost (8.4V): |
103 otáček/min |
| Tah (6V): |
25.32kg.cm |
| Tah (8.4V): |
32.23kg.cm |
| Rozměry: | 40,5x20,5x36.5mm |
| Hmotnost: | 59g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.a: | 2BB (2 kuličková) |
| CNC kovový střed těla serva | |
| Voděodolné | |

VYZKOUŠEJTE JEJICH KVALITU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU.

Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Robotická serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.059 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo, Robot |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Výkonné digitální servo SPT5425LV-180 s tahem až 25 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla, lodě a další modely vyžadující spolehlivý výkon a přesnost.
Špičkové Digitální servo MG90D (180°) 13,5g/0,09s/2,5kg/ Tower Pro se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Digitální servo.
Digitální servo 3388 58g/0,1s/32kg/180° BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální vodotěsné servo 346-HV180M 66g/0,16s/30kg BH Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Robotické, vodotěsné servo.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7332MG 73g/0,09s/32kg/180° JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo. Robot servo.
Výkonné digitální servo SPT5420HV-180 s tahem až 20 kg, celokovovým ozubením a robustní konstrukcí. Ideální pro RC auta, letadla a další modely s důrazem na rychlost a přesnost.
Digitální servo 750-LV360 57g/55ot/26kg BH Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
