Silné digitální servo C70HV 87g/0,08s/72kg JX Servo
Kód: AJX092Související produkty
Digitální servo Corona DS939HV 12,5g/0,12s/2,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo CLS2035HHV 20g/0,04s/6,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální servo DHV-D56MG 5,6g/0,1s/1,2kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2545MG 26g/0,04s/4,52kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální servo Corona DS929HV 12,5g/0,09s/2,4kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Typ: | C70HV - Digitální servo |
|---|---|
| Control System: | +Pulse Width Control |
| Šířka pulzu: | 1000-2000μs = 90° |
| Šířka pulzu: | 500-2500μs = 180° |
| Mrtvý tah: | 2μs 1520μs/330hz |
| Motor: | Coreless - top kvalita |
| Napětí: | DC 11.1-14V (doporučujeme 11-13V) |
| Rychlost (11.1V): | 0.11 sec/60° |
| Rychlost (12V): | 0.08 sec/60° |
| Tah (11.1V): | 61 kg.cm |
| Tah (12V): | 72 kg.cm |
| Rozměry: | 40 x 20 x 43,3 mm |
| Hmotnost: | 87 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
|
Ozubení: |
kovové ozubení - Taiwan ozubení - tvrdopokovení - delší životnost |
| Ložisk.a: | 2BB (dvě kuličková) |
CNC hliníková střední část servo obalu
Precizní serva pro PROFI použití





Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.087 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Analogové slim servo CS239HV 22g/0,13s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální HV servo R12S 41g/0,06s/12kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6534HV 65g/0,11s/34kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální vodotěsné servo CLS5830HV 58g/0,09s/30kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital vodotěsné servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7223MG 72g/0,12s/23,92kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV.
Kvalitní Digitální servo CLS6336HV 63g/0,11s/36kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální HV servo BMS-223HT 15g/0,07s/6,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2546MG 26g/0,1s/6,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

