Digitální HV servo BMS-117WV+ 11g/0,05s/5,3kg Blue Bird servo
Kód: BMS05C2ASouvisející produkty
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6508GHV 65g/0,045s/7,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální HV servo BMS-220HT 15g/0,1s/7,1kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální servo LF13MG 60g/0,12s/13kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo Corona DS939HV 12,5g/0,12s/2,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | 3D EP Aircraft, F3K, F3P & DLG, HLG. |
|---|---|
| Tah při - 3.7V: |
2.5 kg-cm |
| Tah při - 6.0V: |
4.0 kg-cm |
| Tah při - 7.4V: | 4.7 kg-cm |
| Tah při - 8.4V: | 5.3 kg-cm |
| Rychlost při - 3.7V: |
0.11 sec / 60° |
| Rychlost při - 6.0V: |
0.07 sec / 60° |
| Rychlost při - 7.4V: | 0.06 sec / 60° |
| Rychlost při - 8.4V: | 0.05 sec / 60° |
| Proud naprázdno: |
4 mAh @ 4.8~7.4V Stopped |
| Provozní napětí: |
3.7V ~ 8.4V (5 ~ 6 Cell Ni-MH or 2S Li-Poly / 2S Li-Fe) |
| Frekv./system: |
Digital Controller 12-Bits (4096 Steps) / Frequency: 250Hz / Neutral: 1520us |
| Mrtvé pásmo: |
0.002ms ( 2us ) |
| Kuličková ložisk.: |
2 x kuličkové |
| Ozubení: |
kovové |
| Typ motoru: |
Coreless Motor |
| Zubů na hřídeli: |
25 Teeth |
| Rozměry: | 23.2 x 10 x 23 mm / 0.91 x 0.39 x 0.90 in |
| Hmotnost: | 11.3 ± 1 gramů |



Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,01-0,05 (sec.), 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro, HV servo |
| Váha (g): | 0-15 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Digitální servo DS238HV 22g/0,13s/4,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7223MG 72g/0,12s/23,92kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6527HV 65g/0,08s/27kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7006MG 70g/0,039s/5,84kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7323MG 73g/0,12s/23,9kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Digitální servo Corona DS928HV 9g/0,09s/1,7kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV2070MG 200g/0,13s/73kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital maxi servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7017MG 70g/0,095s/17,2kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

