*Digitální servo BMS-207WV 17,5g/0,05s/7,5kg Blue Bird servo
Kód: BMS08Související produkty
Digitální HV servo BMS-127WV+ 11g/0,05s/4,8kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Analogové servo CS238HV 22g/0,13s/4,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Digitální servo PDI-HV0903MG 9,4g/0,07s/2,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální slim servo Corona DS239HV 22g/0,13s/4,6kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6527HV 65g/0,08s/27kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Tah (3.7V): |
3.3 Kg.cm / 46 oz.in |
|---|---|
| Tah (6.0V): |
5.4 Kg.cm / 75 oz.in |
| Tah (8.4V): |
7.5 Kg.cm / 104 oz.in |
| Rychlost (3.7V): |
0.09 sec/60° |
| Rychlost (6.0V): |
0.07 sec/60° |
| Rychlost (8.4V): |
0.05 sec/60° |
| Provozní napětí: | 3.5V ~ 8.4V (3 ~ 6 Cell Ni-MH or 1 ~ 2S Li-Poly / 2S Li-Fe) |
| Frekv./ system: | Digital Controller 12-Bits ( 4096 Steps ) / Frequency:333Hz |
| Mrtvé pásmo: |
0.002ms (2us) |
| Ložisk.: |
kuličková - 2BB |
| Pracovní úhel: |
90° |
| Ozubení: |
kovové |
| Typ motoru: |
Coreless DC Motor |
| Zubů na hřídeli: | 25 Teeth |
| Rozměry: | 23.2 x 12 x 27.5 mm |
| Hmotnost: | 17.5 ± 0,5 gramů |

Data sheet k nalezení ve složce Související soubory.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,01-0,05 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 6-10 (kg) |
| Typ serva: | Mini, HV servo |
| Váha (g): | 16-30 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Potřebujete Digitální servo BLS-HV6122MG 61g/0,11s/22,1kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - střídavý motor.
Špičkové Digitální servo CLS0408W 16,7g/0,07s/4,5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi pomůžeme.
Kvalitní Digitální servo CLS6322HV 63g/0,07s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Špičkové Digitální servo CLS2035HHV 20g/0,04s/6,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6528 65g/0,12s/28kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6520HV 65g/0,06s/20kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální HV servo BMS-226HT 15g/0,04s/5,1kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

