Digitální servo CLS6322HV 63g/0,07s/22kg JX Servo
Kód: AJX078Související produkty
Digitální slim servo PDI-HV2107MG 21g/0,12s/8kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim
Analogové servo CS238HV 22g/0,13s/4,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7117MG 73g/0,09s/17,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.


Nová serie Eco Bosst : ještě plynulejší, přesnější chod motoru, odolnější s delší životností.
S motory CORELESS - vyšší reakce,rychlost, kroutící moment - super kvalita.
Ozubení - Taiwan ozubení - tvrdopokovení - delší životnost.
Specifikace
| Servo: | Digitální servo CLS6322HV |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control system: |
+Pulse Width Control |
| Pracovní frekv.: | 1520 μs / 330 Hz |
| Motor: | coreless motor vysoké kvality |
| Napětí: | DC 6 ~ 8,4 V (max. 2S lip.o) |
| Rychlost (6V): |
0.09 sec/60° |
| Rychlost (8.4V): |
0.07 sec/60° |
| Tah (6V): |
17.21 kg.cm |
| Tah (8.4V): |
21.24 kg.cm |
| Rozměry: | 40,5 x 20,2 x 40 mm |
| Hmotnost: | 63 g |
| Délka kabelu: |
JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové |
| Ložisk.a: | 2BB (2 kuličková) |
| CNC hliníková střední část servo obalu |
|
Precizní serva pro PROFI použití


Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 21-30 (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Špičkové Digitální slim HV servo CLS0512W 21g/0,12s/5kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2546MG 26g/0,1s/6,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální HV servo R6 28,5g/0,08s/7,5kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7223MG 72g/0,12s/23,92kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo-HV.
Digitální servo Corona DS939HV 12,5g/0,12s/2,8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim HV servo CLS0911W 26g/0,11s/9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Špičkové Digitální HV servo BMS-M15H 12g/0,1s/7,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital HV servo.
Programovatelné digitální servo Flash Hobby.
Ideální pro amatérské i profesionální modeláře. S dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
